01

Par mums

Metālapstrāde
Kuģniecība
Būvniecība
Labdien!
Sveicināti mūsu mājaslapā!

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LatFin Group" dibināta 2011. gada 26. oktobrī Rīgā. Uzņēmums sniedz kvalitatīvus pakalpojumus metālapstrādes, kuģu būves un celtniecības jomā. Mēs strādājam gan Latvijas teritorijā, gan ar partneriem ārpus valsts. Uzņēmuma darbinieku skaits pastāvīgi pieaug. Mēs pozicionējam sevi kā stabilu un ilgtspējīgu tirgus dalībnieku, tāpēc galvenais uzdevums - atbilstību spēkā esošo likumdošanu gan Latvijā, gan ārvalstīs. Šajā sakarā tiek slēgti līgumi ar partneriem, aizdevumu visas nepieciešamās atļaujas vai licences, ir izveidots, lai samaksātu par visiem nodokļiem.

Lai nodrošinātu augstas kvalitātes pakalpojumus, katrs darbinieks tiek testēts un pārbaudīts praksē pirms nosūtīšanas uz darba vietu. Savukārt objektos notiek darbi pie kvalificētiem meistariem.

Neskatoties uz relatīvi īsu mūsu darbības laiku, mēs nemitīgi pieaugam, būdami stabili un uzticami partneri gan mūsu klientiem, gan darbiniekiem. Neaprobežoties ar sasniegto, uzņēmuma vadība turpina aktīvi iesaistīt jaunus klientus un īstenot jaunus projektus.

Kompānija "LatFin Group" aktīvi nodarbojas ar:

  • jaunu speciālistu meklēšanu un pārbaudi;
  • darba attiecību oficiālu noformēšanu;
  • iekārtas ar modernām darba vietām;
  • transportēšanu un par nodrošinājumu darbinieku labvēlīgiem sadzīves noteikumiem;
  • darbspējas un darba apstākļu veidošanu uzņēmuma darbiniekiem;
  • darba izpildes termiņu un kvalitātes kontroli.
02

Mūsu objekti

04

Vakances

Mūsu uzņēmumam nepieciešami speciālisti būvniecībā: slēdzenes, metinātājus, uzstādītājus. Tiek veikta metālapstrādes speciālistu pieņemšana, kamīnu, krāšņu, apkures katlu, katlu un izplešanās tvertņu ražošana un montāža.

Visi speciālisti ir formalizēti saskaņā ar Latvijas likumdošanu, nodrošināti mājokļi un darba forma.

Sūtiet savu CV, priecāsimies jūs redzēt savā kolektīvā!
05

Kontakti

+37125772210